SLAVÍME 10. VÝROČÍ

Je to neuvěřitelné, ale je to již celá dekáda, co jsme zahájili pilotní výcviky. Ceníme si Vaší podpory a přízně, ktou nám prokazujete a i nadéle budeme cvičit piloty s nejvyšší pozorností a péčí.

Výcvik v LETEKÉ ŠKOLE VYSOČINA  byl, je a bude náročnější než v jiných leteckých školách. Neklademe důraz na mytí letadel klienty, klademe důraz na 100% zvládnutí bezpečnostních přistání a  maximální možnou  úspěšnost při nouzových přistáních. Tedy, vychováváme sebevědomé a pokorné piloty, kteří umí létat a perfektně znát svůj letoun.

Našim strojům věnujeme extra péči a upravili jsme je tak, aby  klienti mohli snížit možnost nechtěnému pádu do vývrtky na minimum. Naše letouny vykazují výrazně lepší letové vlastnoti, než letouny ve standardním - továrním provedení. Důkazem funkčnosti našeho přístupu je nulová nehodovost během výcviku. Za 10 let provozu neevidejeme žádné zranění a neměli jsme žádnou leteckou nehodu.

Naše škola vycvičila desítky dobrých pilotů, kteří úspěšně získali pilotní průkaz. Většina z takto vycvičených pilotů dosud létá po celé ČR a SK bez nehod.


Díky vlastnímu servisu a zázemí - včetně plochy pro vzlet a přistání - nabízíme bezkonkurenční ceny za letovou hodinu na tovérně produkovaných, luxusních letadlech TECNAM P 2002 Sierra, které ve verzi certifikované pro kategorii "GA" zvládají bez potíží i prvky vyšší pilotáže* - jak dokazují mnohá videa z vojenských leteckých učilišť.


* (V ČR jsou tyto techniky pilotáže pro tento typ letadel a typ výcviku zakázány. Videa přikládám pouze jako ukázku co naše stroje dokáží zvládnout, nikoliv jako návodný návod, naopak před takovými manévry Vás tímto varuji.)

LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:   filip.zejda@seznam.cz
Adresa:  Zbilidy 101, PSČ 58805