Jsme deset let s Vámi

Tento rok slavíme desáte výročí naší činnosti. Za uplynulých deset let jsme vybudovali vyhledávanou leteckou školu, která vycvičila desítky pilotů. Všem, kteří využili našich služeb či nás sledují online a sociálních sítích, chceme poděkovat za podporu a budeme se i nadále snažit poskytovat nadstandardní služby v oblastí pilotního výcviku.

K 10. výročí jsme si nadělili nový stroj, který je určen hlavně pro vás, pro piloty a pilotky. Protože vás máme rádi a ceníme si Vaší přízně, přinášíme všem zájemcům z řad pilotů a pilotek přeškolení na nový stroj za jedinečných podmínek.

Tímto vás zveme v termínech 10. 11., 24. a 25.8 na oficiální předsetavení nového letonu NG6 DreamTrainer FZ, na který se můžete zároveň přeškolit.

Letiště upřesníme dle vašeho zájmu, předběžně počítejte s Částkovicemi či Jihlavou...​


LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:   filip.zejda@seznam.cz
Adresa:  Zbilidy 101, PSČ 58805