Důležité oznámení pro piloty

Dobrý den milí klienti letecké školy. I přes aktuální události související se šířením coronavirové infekce, Vám oznamujeme, že letecká škola je v provozu a nadále poskytuje své služby. Bohužel jsme museli přijmou některá opatření, která se dotknou těch klientů, kteří si u nás půjčují letouny.

V souvislosti s nařízením vlády o kriminalizaci vědomého šíření coronaviru, zavádíme ochranné opatření:

"AŽ DO ODVOLÁNÍ NEBUDOU SLUCHÁTKA LETECKÉ ŠKOLY K ZAPŮJČENÍ" (molitan a gelové náušníky jsou ideální pro přenos virové infekce...).

Všechny létající piloty prosím, aby si včas objednali, nejlépe přes některý z e-schopů, svá osobní sluchátka. Například levná a dostačující sluchátka Pilot style. Ideální jsou Flightcom DX4, nejsou drahá, vydrží hrubší zacházení, dají se na ně koupit náhradní díly a vydrží vám skutečně dlouho. Navíc pokud budete mít všichni stejné, nebudou interferovat a můžete létat spolu s kolegou a mít tak nižší náklady na let.

Děkujeme za pochopení a letu zdar...

LETECKÁ ŠKOLA ROKU

V roce 2014 jsme se umístili na skvělém druhém místě v anketě "Letecká škola roku" ve kategorii škol věnujících se výcviku pilotů ultralehkých letadel.

​​

NAŠI PARTNEŘI


AEROWEB 
Letecký informační server... více

AIRPAL
Stol Zenair letouny...  více

KONTAKT


Mobil:    +420 603 107 704
E-mail:   filip.zejda@seznam.cz
Adresa:  Zbilidy 101, PSČ 58805